Kontakt

asa-persson

Åsa Persson

Rektor

Tel. 0734-274575

mail: asa.persson@perstorp.com

karin-alfredsson

Karin Alfredsson

Bitr. rektor

Tel. 0734-274814

mail: karin.alfredsson@perstorp.com

ann-sofie-lindkvist-ntumba

Ann-Sofie Ntumba

Administration och franska

Tel. 0734-274868

mail: ann-sofie.ntumba@perstorp.com

erica-olofsson

Erica Olofsson

Lärare i kemi och processteknik

Tel. 0734-274865

mail: erica.olofsson@perstorp.com

andreas-johansson

Andreas Johansson

Lärare i matematik och fysik

Tel. 0734-274862

mail: andreas.johansson@perstorp.com

marianne-wind

Marianne Wind

Lärare i svenska och tyska

Tel. 0734-274832

mail: marianne.wind@perstorp.com

maria-hall

Maria Hall

Lärare i svenska och engelska

Tel. 0734-274854

mail: maria.hall@perstorp.com

johan-cheander

Johan Cheander

Lärare i matematik och fysik

Tel. 0734-274841

mail: johan.cheander@perstorp.com

tina-nilsson

Tina Nilsson

Lärare i biologi och matematik

Tel. 0734-274814

mail: tina.nilsson@perstorp.com

karin-gyllenstierna

Karin Gyllenstiärna

Lärare i samhällskunskap, historia och religion

Tel. 0435-37690

mail: karin.gyllenstiarna@perstorpgymnasium.se

micke

Mikael Lilja

Lärare i Elteknik

Tel. 0734-274657

mail: mikael.lilja@perstorp.com

rosmarie-sjodahl

Rosmarie Sjödahl

Lärare i företagsekonomi och kemisk process

Tel. 0435-37690

mail: rosmarie.sjodahl@perstorp.com

christina-johansson

Christina Johansson

Skolsköterska

Tel. 0435-37690

mail: christina.johansson@perstorp.se